جهازیه در یک نگاه

نخستین پایگاه رسمی و تخصصی فروش لوازم خانگی و نمایشگر ها

مجموعه ای از محصولات لوازم خانگی پرطرفدار در سراسر دنیا با ضمانت نامه های معتبر با امکان ارسال و نصب رایگان در سراسر کشور ایران.

 

وب سایت جهازیه با هدف در اختیار گذاشتن محصولات خانگی از نشان های تجاری معتبر و مطرح دنیا توسط شرکت کامیاب تجارت بهاران در سال ۱۳۹۴ اقدام به راه اندازی پایگاه تخصصی لوازم خانگی نمود.

این شرکت در ابتدا با فروش تخصصی محصولات گلدیران آغاز به فعالیت کرد و پس از چند ماه محصولات سامسونگ نیز به این پایگاه اضافه شد. همچنین در دی ماه سال ۱۳۹۴ محصولات بوش جهت رفاه حال مشتریان به وب سایت جهازیه اضافه گشت.

فروشگاه اینترنتیجهازیه ، نخستین فروشگاه تخصصی و رسمی محصولات لوازم خانگی و نمایشگرها با ضمانت نامه های معتبر در ایران می باشد.

جستجو درجهازیه بسیار ساده است. کالاها دسته‌بندی شده‌اند؛ توضیحات محصولات ، انتخاب کالا را برای شما راحت می‌کند.

کیفیت حرف اول را درجهازیه می‌زند. هدفجهازیه بهترین بودن است. جهازیه تلاش می‌کند سرویس بسیار مناسبی به مشتریان بدهد، با یک بار خرید کردن همیشه منتظر محصولات جدید خواهید بود.

 

روش جهازیه روشی کارآمد

ما در جهازیه به کیفیت بیشتر از کمیت اهمیت می‌دهیم، و در این راستا هر روز تلاش می‌کنیم خدمات بهتری بدهیم و در نتیجه، تجربه‌ی کاربری بهتری برای مشتریان گرامی فراهم کنیم.

هموطنان ایرانی می توانند سوالات خود را از طریق تماس با مرکز پشتیبانیجهازیه با شماره 02133514040 در میان گذاشته و یا از طریق آدرس info@jahazie.com با روابط عمومی این فروشگاه اینترنتی مکاتبه نمایند.